Ofis Taşıma

Ofis Taşıma Hizmeti mi arıyorsun?
Hemen uygun fiyatlı teklifler al!

Ofis Taşıma hizmeti mi lazım? Hemen rezervasyon yap!
Teklif Al

Aradığın hizmet ile ilgili en uygun teklifi al.

Anlaşmanı Yap

En iyi teklifi seç ve anlaşmanı yap.

Hizmetini Al

Hizmet sağlayıcın ile iletişime geç ve hizmeti al.

Ofis Taşıma için fiyat teklifi almak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Ofis Taşıma talepleriniz sms ile alanında uzman Ofis Taşıma hizmeti veren üyelerimize bildirilir ve Ofis Taşıma işinizi ne kadar ücret karşılığında yapmak istiyorlarsa hemen teklif verirler. Biz bu tekliflerden sizi yine sms ile haberdar ederek bilgilendiririz.

Türkiyenin hangi şehrinde olursanız olun Ofis Taşıma talebinizi hizver.com aracılığıyla paylaşın ve gelen teklifleri değerlendirerek hem zamandan hem de paranızdan kar edin.

Ofis Taşıma işi yapanlar

Ofis Taşıma alanında hizmet veren üye ilanları

Nakliyat ve Depolama / Ofis Taşıma

Hakkımızda Soydere Evden Eve Nakliyat Nakliyat firması sektörde 20 yılı aşkın bir tecrübeyle, genç ve dinamik ekibimiz son teknolojik ekip ve ekipmanlarımız ile evden eve nakliyat sektörünün önde gelen kuruluşlarından olmuştur. Kuruluşumuzdan bu yana siz değerli müşterilerimize en iyiyi sunabilmek adına çalışan firmamız kaliteye ve müşteri memnuniyetine odaklı olarak var gücümüzle çalışmaktayız. Yerine getirmiş olduğumuz işlerin bize kattığı tecrübe, geniş servis ağımızı yönetebildiğimiz son teknolojik ekip ve ekipmanlarımız ve aynı zamanda çalışmış olduğumuz güçlü referans ağımızın bize vermiş olduğu öz güven ile evden eve nakliyat başta olmak üzere her türlü taşımacılık ve depolama işlemlerinize özel çözümler üretiyoruz.

Fiyatlandırma Aralığı : ₺ 750 - ₺ 5000

Hizmet verebilceği yerler : İstanbul/*,

Oluşturma : 07.10.2019

Nakliyat ve Depolama / Ofis Taşıma

Şirketimiz 1995 Yıllında Kurulmuş olup Evden Eve Nakliye Sektöründe en iyi işçilik ve cazip ödeme imkanlarını harmanlayıp siz değerli müşterilerimize hizmetin en iyisini sunarak sektörde bir marka olmak ve bunu başarmak için yola çıkmıştır.

Fiyatlandırma Aralığı : ₺ 3500 - ₺ 5000

Hizmet verebilceği yerler : İstanbul/Sancaktepe, İstanbul/*,

Oluşturma : 09.02.2019