Haşere İlaçlama

Haşere İlaçlama Hizmeti mi arıyorsun?
Hemen uygun fiyatlı teklifler al!

Haşere İlaçlama hizmeti mi lazım? Hemen rezervasyon yap!
Teklif Al

Aradığın hizmet ile ilgili en uygun teklifi al.

Anlaşmanı Yap

En iyi teklifi seç ve anlaşmanı yap.

Hizmetini Al

Hizmet sağlayıcın ile iletişime geç ve hizmeti al.

Böceklerden Kurtulmak Mı İstiyorsunuz?

Haşere ilaçlama

Hamam böcekleri, kırkayaklar, sinekler, kemirgenler, … ve daha fazlası...

Haşereler sadece gördüklerimizden ibaret değildir. hamamböceği ve kemirgenler gibi görebildiğimiz zararlılardan daha fazlası olabilir . Bu canlılar  mülkünüz ve sağlığınız için tehdit oluşturabilir. Hizver.com uzmanlarının haşere kontrolü, şimdi ve gelecekte mülkünüzü korumaya yardımcı olmak için size gönül rahatlığı sağlar.

Sadece mülkünüz ile ilgili birkaç soruya cevap verin; işinizi tamamlamak için doğru becerilere ve araçlara sahip, profesyoneller listesi alacaksınız. Geçmiş müşterilerden gelen yorumları okuyabilir, her yüklenicinin ayrıntılarını görebilir ve haşere mücadelesi yaptırmadan önce haşere kontrol hizmeti sunan profesyonellerden rekabetçi teklifler isteyebilirsiniz.

 

 

Haşere ilaçlama Hizmetini Bana Kim Verecek ?

hızver.com, sisteminde kayıtlı olan onlarca profesyonele sizin taleplerinizi iletecek ve bulunduğunuz konuma hizmet götürebilecek profesyonellerin sizinle iletişime geçebilmesini sağlayacaktır..

 

Haşere Mücadele Hizmet Ücreti Ne Kadar ?

 

Evinizin büyüklüğüne ve bütçenize bağlıdır. Belirlediğiniz bütçe karşılığında profesyoneller sizinle irtibata geçerek fiyat konusunda pazarlık yapmak isteyebilir.Bu tamamiyle sizin ve hizmet verenlerin arasındaki pazarlığa bağlı olarak değişiklik gösterecektir.

Haşere İlaçlama işi yapanlar

Haşere İlaçlama alanında hizmet veren üye ilanları

Kesinlikle müşteri memnuniyeti ile çalışıyoruz. Verdiğimiz hizmetten memnun kalmazsanız 48 saat için de ücretsiz bi şekilde tekrar hizmet veriyoruz.

Fiyatlandırma Aralığı : ₺ 100 - ₺ 150

Hizmet verebilceği yerler : İstanbul/Ümraniye,

Oluşturma : 12.09.2019

Temizlik / Haşere İlaçlama

Hertürlü haşereyi, ziraat mühendisleri tarafından hazırlanmış ilaçla ve profesyonel ekiple kesin sonuç sunuyoruz.

Fiyatlandırma Aralığı : ₺ 80 - ₺ 130

Hizmet verebilceği yerler : İstanbul/*,

Oluşturma : 26.08.2019

Bizi çevrenize tavsiye edeceğiniz hizmetler sunuyoruz. 10 yıldır kadıköy de hizmet vermekteyiz. Bayer firmasının ilaçlarını kullanıyoruz. apartman temizliği ve çöp alım hizmeti vermekteyiz. armut.comda en iyi hizmet veren kategorisinde beş yıldız ortalamasıyla moda ilaçlama ve temizlik ismiyle hizmet vermekteyiz müşterilerimizin yorum ve değerlendirmeleri görebilirsiniz.

Fiyatlandırma Aralığı : ₺ 70 - ₺ 120

Hizmet verebilceği yerler : İstanbul/Ataşehir, İstanbul/Kadıköy, İstanbul/Maltepe, İstanbul/Sultanbeyli, İstanbul/Ümraniye, İstanbul/Üsküdar, İstanbul/Kartal, İstanbul/Sancaktepe, İstanbul/Pendik, İstanbul/Çekmeköy, İstanbul/Adalar,

Oluşturma : 08.06.2019

Temizlik / Haşere İlaçlama

Firmamız Ankara'da en etkin firma olup kalitesinden taviz vermeyen uzman ekipleri ile profesyonel çalışması ile kendini çevre sağlık alanında ıspat etmiş bir firmadır. Kapalı alanlarda ve açık alanlarda son teknolojik ilaçlama cihazları ile belediyelerde kene, sinek, sivrisinek ve diğer zararlılara karşı etkin mücadele vermektedir. çevre sağlıkta uzman olan firmamız bilmsel çalışma siteminde olup garantili çalışma yapmaktadır.

Fiyatlandırma Aralığı : ₺ 80 - ₺ 300

Hizmet verebilceği yerler : Ankara/*, Ankara/Akyurt, Ankara/Yenimahalle, Ankara/Altındağ, Ankara/Ayaş, Ankara/Beypazarı, Ankara/Bala, Ankara/Çamlıdere, Ankara/Çankaya, Ankara/Çubuk, Ankara/Elmadağ, Ankara/Etimesgut, Ankara/Evren, Ankara/Gölbaşı, Ankara/Haymana, Ankara/Güdül, Ankara/Keçiören, Ankara/Kazan, Ankara/Mamak, Ankara/Kızılcahamam, Ankara/Nallıhan, Ankara/Polatlı, Ankara/Pursaklar, Ankara/Şereflikoçhisar, Ankara/Sincan,

Oluşturma : 15.04.2019

Assistpest ilaçlama olarak hasere problerinde %100 başarı ile hizmet vermekteyiz tüm hizmetlerimiz garantili olup , problem çözülmedigi takdirde ücretsiz servis temin edilmektedir. www.assistpest.com

Fiyatlandırma Aralığı : ₺ 90 - ₺ 150

Hizmet verebilceği yerler : İstanbul/*,

Oluşturma : 18.03.2019