Halı Yıkama

Halı Yıkama Hizmeti mi arıyorsun?
Hemen uygun fiyatlı teklifler al!

Halı Yıkama hizmeti mi lazım? Hemen rezervasyon yap!
Teklif Al

Aradığın hizmet ile ilgili en uygun teklifi al.

Anlaşmanı Yap

En iyi teklifi seç ve anlaşmanı yap.

Hizmetini Al

Hizmet sağlayıcın ile iletişime geç ve hizmeti al.

En İyi Halı Yıkama Hizmeti

 

Bir ev ofis sahibi olarak halının görünüşünü, hissini ve taze kokmasını istersiniz. Hızver.com uzmanları ne hissettiğinizi bilirler ve kirli, paspas halılarınızı ilk günkü gibi tertemiz yapmak için uğraşırlar - temiz, yumuşak ve neredeyse ilk aldığınız gibi..

Alerjenler, toz akarları, kirler ve evcil hayvan tüyleri zamanla halıda birikerek onları renksiz ve sağlıksız bırakır. Profesyonellerimiz halılarınızdan bu etkenleri çıkarabilir, kokuları giderebilir ve rengini ilk haline getirebilir. Halılarınız, dokuya zarar vermeyecek kimyasallarla yıkanır, teknolojik veya talebiniz doğrultusunda güneş ışığında kurutulur, ayağınıza kadar servis edilir. Ailenizin ve misafirlerin takdir edeceği şekilde harika görünümüne ulaştırılır.

Hizver.com profesyonellerinden halı temizleme hizmeti alabilmeniz için yapmanız gereken tek şey teklif al butonuna tıklamak ve birkaç detay yazmak.

Profesyonellerimiz en kısa sürede size ulaşacak ve halılarınızı temizleyerek ayaklarınıza kadar getirecektir.  

 

 

 

Halılarınız  Ne Şekilde Yıkanacak ?

Bu tamamiyle sizin taleplerinize bağlıdır. İster sanayi tipi makinelerle yıkama, isterseniz de ev tipi makinelerle yıkama işlemi uzmanlarımız tarafından yapılmaktadır. 

Uzman talep ederken bunu belirtmeniz yeterli olacaktır.

 

Hangi Profesyonel Bana Hizmet Verecek ?

hizver.com, sisteminde kayıtlı olan onlarca profesyonele sizin taleplerinizi iletecek ve bulunduğunuz konuma hizmet götürebilecek profesyonellerin sizinle iletişime geçebilmesini sağlayacaktır..

 

Halı yıkama Hizmet Ücreti Ne Kadar ?

Bu tamamiyle işlerinizin büyüklüğüne ve bütçenize bağlıdır. Belirleyeceğiniz bütçe karşılığında profesyoneller sizinle irtibata geçerek fiyat konusunda pazarlık yapmak isteyebilir.Bu tamamiyle sizin ve hizmet verenlerin arasındaki pazarlığa bağlı olarak değişiklik gösterecektir.

Halı Yıkama işi yapanlar

Halı Yıkama alanında hizmet veren üye ilanları

Evden eve fabrika dagıtımı ofis taşıma fuar taşımacılıgı şehirler arası yük eşya ve benzeri şeyleri taşıyoruz aynı zamanda ozgür grup şirketi adı altında fabrika temizligi ofis temizligi halı yıkama koltuk yıkama parke cilası mermer cilası yapıyoruz 15 yıllık deneyim ve tecrube ile müsterimizin memnuniyeti kazanarak iş sürekliligini baz alıp sürümden kazanmayı ve ve verdigimiz güven kalite dogrultusunda sektörde zirvede olmak istiyoruz bizi tercih ettiginiz için teşekkür ederiz özgür grup

Fiyatlandırma Aralığı : ₺ 200 - ₺ 2500

Hizmet verebilceği yerler : İstanbul/*,

Oluşturma : 26.09.2019

Halı koltuk yıkama da öncü isim

Fiyatlandırma Aralığı : ₺ 8 - ₺ 250

Hizmet verebilceği yerler : İstanbul/Bakırköy, İstanbul/Şişli, İstanbul/Zeytinburnu, İstanbul/Beyoğlu, İstanbul/Fatih, İstanbul/Sultangazi, İstanbul/Beşiktaş, İstanbul/Bayrampaşa, İstanbul/Bahçelievler, İstanbul/Bağcılar,

Oluşturma : 09.04.2019

Almir Halı ve Koltuk Yıkama Fabrikası Sektördeki en yeni teknolojiyle sizlere en iyi hizmeti vermeyi garanti ediyoruz. Garantili, Sigortalı ve Güvenilir hizmet’te öncü kuruluş. Halı ve koltuk yıkama da ANTİ-BAKTERİYEL deterjanlar kullanarak siz değerli müşterilerimize sağlıklı, kaliteli bir hayat sunuyoruz… Evinizden makbuz karşılığında teslim aldığımız halılarınızı barkot sistemi ile numaralandirdiktan sonra fabrikamızda tam otomatik makinamizda anti bakteriyel deterjanlarla yıkanır. Kapalı kurutma odalarımızda tozdan uzak bir şekilde kuruması sağlanır. Halılar kuruduktan sonra son kontrolü yapılıp paketlenir. Söz verdiğimiz vakitte hiçbir süprizle karşılaşmadan teslim edilir. "Yaşadığı Yere Önem Verenler Için" Halı - Koltuk - Perde - Yorgan - Battaniye - Stor ve Zebra Perde yıkama hizmeti vermekteyiz.

Fiyatlandırma Aralığı : ₺ 5 - ₺ 15

Hizmet verebilceği yerler : Ankara/*,

Oluşturma : 29.01.2019

10 yillik tecrube

Fiyatlandırma Aralığı : ₺ 4 - ₺ 10

Hizmet verebilceği yerler : Ankara/*,

Oluşturma : 11.12.2018

Kullanmış olduğumuz antibakteriyel kimyasallar ve son teknoloji makineler ile halılarınız ilk günkü haline geri getirilmektedir. %100 Müşteri memnuniyeti anlayışımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk ve onur duyarız.

Fiyatlandırma Aralığı : ₺ 4 - ₺ 4

Hizmet verebilceği yerler : Samsun/*,

Oluşturma : 05.12.2018