Fizyoterapist

Fizyoterapist Hizmeti mi arıyorsun?
Hemen uygun fiyatlı teklifler al!

Fizyoterapist hizmeti mi lazım? Hemen rezervasyon yap!
Teklif Al

Aradığın hizmet ile ilgili en uygun teklifi al.

Anlaşmanı Yap

En iyi teklifi seç ve anlaşmanı yap.

Hizmetini Al

Hizmet sağlayıcın ile iletişime geç ve hizmeti al.

Fizyoterapist için fiyat teklifi almak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Fizyoterapist talepleriniz sms ile alanında uzman Fizyoterapist hizmeti veren üyelerimize bildirilir ve Fizyoterapist işinizi ne kadar ücret karşılığında yapmak istiyorlarsa hemen teklif verirler. Biz bu tekliflerden sizi yine sms ile haberdar ederek bilgilendiririz.

Türkiyenin hangi şehrinde olursanız olun Fizyoterapist talebinizi hizver.com aracılığıyla paylaşın ve gelen teklifleri değerlendirerek hem zamandan hem de paranızdan kar edin.

Fizyoterapist işi yapanlar

Fizyoterapist alanında hizmet veren üye ilanları

Diğer / Fizyoterapist

Bel/boyun fıtığı Kalça diz ayak problemleri El dirsek omuz problemleri Pediatrik rehabilitasyon Reformer pilates Fizik tedaviye ait her şey

Fiyatlandırma Aralığı : ₺ 100 - ₺ 500

Hizmet verebilceği yerler : Samsun/Atakum, Samsun/Bafra, Samsun/İlkadım, Samsun/Canik, Samsun/Tekkeköy,

Oluşturma : 08.10.2019

Diğer / Fizyoterapist

Halen aktif olarak profesyonel şekilde masaj ve hamam salonunda çalışmamı sürdürüyorum ev masajların da ise refleksoloji ve klasik (isveç) masaj ağırlıklı çalışıyorum.

Fiyatlandırma Aralığı : ₺ 250 - ₺ 500

Hizmet verebilceği yerler : İstanbul/Bahçelievler, İstanbul/Bayrampaşa, İstanbul/Adalar, İstanbul/Arnavutköy, İstanbul/Ataşehir, İstanbul/Avcılar, İstanbul/Bağcılar, İstanbul/Bakırköy, İstanbul/Başakşehir, İstanbul/Beşiktaş, İstanbul/Beykoz, İstanbul/Beylikdüzü, İstanbul/Beyoğlu, İstanbul/Büyükçekmece, İstanbul/Çatalca, İstanbul/Çekmeköy, İstanbul/Esenler, İstanbul/Esenyurt, İstanbul/Eyüp, İstanbul/Fatih, İstanbul/Gaziosmanpaşa, İstanbul/Güngören, İstanbul/Kadıköy, İstanbul/Kağıthane, İstanbul/Kartal, İstanbul/Küçükçekmece, İstanbul/Maltepe, İstanbul/Pendik, İstanbul/Sancaktepe, İstanbul/Sarıyer, İstanbul/Şile, İstanbul/Silivri, İstanbul/Şişli, İstanbul/Sultanbeyli, İstanbul/Sultangazi, İstanbul/Tuzla, İstanbul/Ümraniye, İstanbul/Üsküdar, İstanbul/Zeytinburnu,

Oluşturma : 16.05.2019

10 yıldır sektörde çalışmaktayım.608 saatlik MEB onaylı belgem var. Klasik masaj , Aromaterapi masajı ,Relax masaj, Derin Doku masaji yapıyorum.Anadolu yakası Maltepe ,Küçükyalı , Bostancı , Erenköy , Kadıköy lokasyonlarına hizmet veriyorum.

Fiyatlandırma Aralığı : ₺ 250 - ₺ 300

Hizmet verebilceği yerler : İstanbul/Maltepe, İstanbul/Kadıköy, İstanbul/Ataşehir, İstanbul/Pendik,

Oluşturma : 13.03.2019