Düğün Organizasyon

Düğün Organizasyon Hizmeti mi arıyorsun?
Hemen uygun fiyatlı teklifler al!

Düğün Organizasyon hizmeti mi lazım? Hemen rezervasyon yap!
Teklif Al

Aradığın hizmet ile ilgili en uygun teklifi al.

Anlaşmanı Yap

En iyi teklifi seç ve anlaşmanı yap.

Hizmetini Al

Hizmet sağlayıcın ile iletişime geç ve hizmeti al.

Düğün Organizasyon işi yapanlar

Düğün Organizasyon alanında hizmet veren üye ilanları

SEVGİ YENİ BİR HAYATA UMUTLA BAŞLAMAKTIR SİZ HAYAL EDİN BİZ GERÇEKLEŞTİRELİM MUTLULUKLARIN BAŞLANGICI RÜYA MÜZİK TOPLULUĞU ORKESTRA RÜYA TEL GSM .:0542.256.7423 - ORKESTRA SEHER TEL GSM.:0542.253,8703 ORKESTRA YONCA TEL GSM.:0542.256.7423 ORKESTRA RÜYA VE SEHER WATSAPP NUMARAMIZ.:02589110456 DENİZLİ MERKEZ DENİZLİ İLÇELERİNDE VE ÇEVRESİNDE HİZMETİNİZDEYİZ (RÜYA MÜZİK SEHER VE YONCA SES VE IŞIK SİSTEMLERİ) BİZİ 24 SAAT ARAYIP ULAŞABİLİRSİNİZ SEÇKİN VE DİNAMİK ORKESTRA KADROLARIMIZLA HİZMETİNİZDEYİZ DENİZLİDE EN UYGUN FİYAT AVANTAJLARI SEÇKİN VE DİNAMİK KADROLARIMIZLA 20 YILDIR HİZMETİNİZDEYİZ En kötü GÜNÜNÜZ MUTLULUK TADIN'da Olsun Önemli olan anlarınızı ŞANSA bırakmayın... En mutlu anlarınızda sevdiklerinizin yanında olması kadar o anlarda çalan müzik de önemlidir. Orkestra rüya en mutlu anlarınızda çalan şarkıların gecenizi renklendirirken geceden geriye kalan ise oradan mutlu ayrılan insanlar görmek bizim en çok değer verdiğimiz güzelliktir ve bunu başardığımıza inanıyoruZ Sizler de düğün, nişan, kına gecesi, sünnet ve özel gecelerinizde doyasıya eğlenmek ve müziğin keyfini çıkarmak istiyorsanız hemen bizi arayabilirsiniz! ORKESTRA RÜYA NEDEN BİZ.? HİZMETLERİMİZ 19 yıllık tecrübesi müzikli eğlencelerinizde ister grup ister piyanist olarak hizmet veren sorunsuz ve kaliteli hizmet anlayışını benimsemiş profesyonel kadrosu yılda 200 programı aşkın en uygun fiyat avantajlarıyla sizin için çalışmaktayız En güncel şarkılar ve canlı performans kaliteli müzik hizmeti. Piyasadaki en uygun fiyat avantajımız. Son teknoloji benzersiz lazer efekt ışıklandırma sistemleri. Her kesim ve yöreye hitap eden müzik anlayışımız Genç ve teknik bilgiye sahip çalışan kadromuz ORKESTRA RÜYA HAKKIMIZDA Bazı zamanlar vardır ki insan ömründe bir defa yaşanır Tekrarı yoktur- telafisi yoktur bunlar Hayallerin gerçekle buluştuğu zamanlardır Ve kusursuz yaşanmalıdır Biz orkestrarüya olarak 1999 yılından bu yana hayallerin gerçeğe dönüştüğü zamanların hayal kusursuzluğunda yaşanması için profesyonel seçkin ve dinamik kadrolarımızla tüm eğlencelerinizde hizmetinizdeyiz... ORKESTRA RÜYA VE SEHER VİZYONUMUZ İnsanlara saygılı ve hayallerine duyarlı özel zamanların insan üzerindeki etkisini bilen beklentilerin daima bir adım ötesine geçip samimiyetten ve hizmet kalitesinden ödün vermeden birlikte üretmek ve yaşamak çabasında sizlerin memnuniyetini yaşamak... NOT...:Unutmayın eğlence herzaman yapılır ama kına gecesi düğün sünnet eğlencesi bir defa yapılır İnternetten orkestra ararken dikkatli olun ve bizi aramadan karar vermeyin bizler eğlencelerinizde ışıklandırma sistemleri projektör aydınlatma renkli efekt ahtapot lazer ışıklandırma sistemlerimizi kuruyoruz İNSANLAR İYİ ŞEYLERE LAYIKTIR TELEFONLA ARAMASI SİZDEN EĞLENCE ZİYAFETİ BİZDEN HERŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK SİZLERLE DAHA GÜZEL GÜNLERE....

Fiyatlandırma Aralığı : ₺ 50 - ₺ 500

Hizmet verebilceği yerler : Denizli/Merkezefendi,

Oluşturma : 07.02.2019

Organizasyon / Düğün Organizasyon

Kaliteyi ilke haline getirmiş profesyönel ekibimizle hizmetinizdeyiz. Düğün, nişan, kına gecesi, sünnet vb tüm organizasyonlarınızı konsept süsleme paketi eşliğinde kusursuz şekilde gerceklestirilir.

Fiyatlandırma Aralığı : ₺ 2500 - ₺ 15000

Hizmet verebilceği yerler : İzmir/*,

Oluşturma : 20.01.2019

Organizasyon / Düğün Organizasyon

5 yıldır özel davet, düğün ve kokteyl organizasyonlarına müzisyen temini sağlamaktayız. İşimiz sadece müzikle ilgilidir. 2 kişiden 14 kişiye kadar müzik grupları, konsept orkestralar, TSM grupları, THM grupları, bando ekipleri, piyanistler, DJ lerin yanı sıra ses ve ışık sistemi temini de gerçekleştirmekteyiz.

Fiyatlandırma Aralığı : ₺ 200 - ₺ 10000

Hizmet verebilceği yerler : İzmir/*, Aydın/*, Denizli/*, Muğla/*, Uşak/*, Manisa/*,

Oluşturma : 04.12.2018