Diyetisyen

Diyetisyen Hizmeti mi arıyorsun?
Hemen uygun fiyatlı teklifler al!

Diyetisyen hizmeti mi lazım? Hemen rezervasyon yap!
Teklif Al

Aradığın hizmet ile ilgili en uygun teklifi al.

Anlaşmanı Yap

En iyi teklifi seç ve anlaşmanı yap.

Hizmetini Al

Hizmet sağlayıcın ile iletişime geç ve hizmeti al.

Diyetisyen için fiyat teklifi almak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Diyetisyen talepleriniz sms ile alanında uzman Diyetisyen hizmeti veren üyelerimize bildirilir ve Diyetisyen işinizi ne kadar ücret karşılığında yapmak istiyorlarsa hemen teklif verirler. Biz bu tekliflerden sizi yine sms ile haberdar ederek bilgilendiririz.

Türkiyenin hangi şehrinde olursanız olun Diyetisyen talebinizi hizver.com aracılığıyla paylaşın ve gelen teklifleri değerlendirerek hem zamandan hem de paranızdan kar edin.

Diyetisyen işi yapanlar

Diyetisyen alanında hizmet veren üye ilanları

Kişisel İhtiyaç / Diyetisyen

SAĞLIKLI BESLENME DANIŞMANLIĞIMİZDAN FAYDALAN BESLENME VE KİLO PROBLEMİNİ ÇÖZMEK HİÇ BU KADAR KOLAY OLMAMIŞTI AÇ KALMAYIN SIKICI DİYETLERİ MAHKUM OLMAYIN SAĞLIĞINIZI RİSKE ATMAYIN HÜCRESEL BESLENME YAPARAK SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE HEDEFLERİNİZE ULAŞACAKSİNİZ. BESLENME KOCU OLARAK HİZMET VERMEKTEYİM AMACIMIZ DAHA SAĞLIKLI BİR DÜNYA İÇİN SAĞLIKLI BESLENME KİLO VERME, KİLO ALMA VE DENGELİ BESLENME KONULARİNDA UZMAN. ""KENDİNİZE AİT OLAN ZAMANI, BAŞKALARINI MEMNUN ETMEK İÇİN HARCAMAYIN. BAŞKALARININ HAYAL VE HEDEFLERİ İÇİN DEĞİL, KENDİ HAYAL VE HEDEFLERİNİZ İÇİN ÇALIŞIN. ""

Fiyatlandırma Aralığı : ₺ 100 - ₺ 300

Hizmet verebilceği yerler : Ankara/*,

Oluşturma : 18.08.2019

Amacım sadece kilo vermeniz ve fit olmanız değil diyeti bıraktıktan sonra da tekrar kilo almamanız ve sağlıklı beslenmeyi hayat tarzınız haline getirmenizdir. Birlikte başaracağımıza inanıyorum. Siz yeter ki kendinize inanın ve bolca gülümseyin çünkü siz değerlisiniz. Bol sağlıklı günleriniz olsun.. Dyt. Büşra Açıkel

Fiyatlandırma Aralığı : ₺ 100 - ₺ 160

Hizmet verebilceği yerler : Tüm Şehirler/*,

Oluşturma : 05.06.2019