Evinizi Yeni Yıl İçin Hazırlayın

Evinizi yeni yıl için Hazırlayın!

Şimdi yeni yıl zamanı. Çocuklar için çok daha farklı ve güzel anlamlar taşısa da heyecanı neredeyse tüm yaşlar tadabiliyor. Çocuklarınız, misafirleriniz veya kendiniz için dekorasyon fikirleri, herkesin hissettiği ortak mutluluğu yansıtmalıdır. Ve fikirleriniz tükenirse, yardım etmek için her zaman buradayız.

Evde Yeni Yıl Süslemeleri

Aileniz ve misafirleriniz için, evinizdeki şenlikli atmosferi canlandırın ve özel yeni yıl hissini yaşayın. Ayrıca kendinizi sadece bu fikirlerle sınırlamayın.

Yemek Masasında Mumlar

Yemek masanız yılın çoğu zamanı sıradan bir tasarıma sahip olabilir, bu yüzden yeni yıl farklılık yaratmak için mükemmel bir zaman. Masanızı zevkli mumlarla dekore edin, süslü gümüş eşyaları çıkarın ve belki de çelenk parçaları ekleyin. Ailenize yılın en güzel zamanlarından biri olduğunu hatırlatın.

El Yapımı Süsler Oluşturun

Bu yıl ki yeni yıl dekorasyonlarını bir aile aktivitesi haline getirin. Makas, renkli kağıt ve ipi çıkarın ve eşinizle ve çocuklarınızla eğlenceli bir aktivite planlayın. Yeni yıl ağacı, bir kar tanesi, kart veya süs sahip olduğunuz en iyi yeni yıl dekorasyon fikri olabilir.


Yeni Yıl Ağacının Ötesine Gidin


Kesin olan bir şey, her zaman yeni yıl ağacı üzerinde yapılacak işler vardır. Üstteki yıldızı veya ağaç ışıklarını yükseltin. Odanın atmosferine uygun yeni bir ağaç bulun. Ağacı daha da doldurmak için yeni süs eşyaları alın.Yeni yıl ağacı sahneniz geçen yıl olduğu gibi görünmüyorsa, iyi iş çıkardınız! Yada hiç yoktan iyidir diyebiliyorsanız başardınız demektir.

Avizeyi Süsleyin

Yeni yıl dekorasyon fikirlerinizle öteye gitmek istiyorsanız, tam olarak buradan başlayın. Hiçbir şey avize ve yeni yıl ağacının ötesine gidemeyecektir. Süs eşyaları, sicim ve avizeden sarkan eğrelti otları içeride etkileyici bir görünüm oluşturacaktır.

Pencere Süsleri

Pencereleriniz, evinizin içinden ve dışından görülebileceğinden, dekore etmek için mükemmel yerlerdir. Çelenkleri pencereye kolayca bağlayabilir veya yaratıcı hissediyorsanız kendi sevimli süsünüzü tasarlayabilirsiniz.